Gelin Buketi

Gelini ve gelinliği en güzel vurgulayan aksesuarı çiçekler… Gelin Buketi.

Kalıcı olmasını düşünerek yapma çiçeklerden oluşan bir gelin buketi tercih etmeyin, düğün fotoğrafın da taze çiçekler her zaman daha zarif ve doğal duruyor.  Gelin çiçeği tercihinizi gelinliğinize, tarzınıza, boyunuza, saç modelinize uygun olarak yapabilirsiniz.

Gelin buketinin çok yumuşak ve natürel bir şekilde elbisenin özelliklerini örtmeden taşınması gerekiyor. Uzun boylu bir gelin yere doğru sarkan bir buketi taşıyabilir, fakat minyon bir gelinin küçük, derli toplu bir buket taşıması daha uygundur.

Düğün fotoğrafçısı olarak benim tavsiyem fotoğraflara renk katmak için beyaz dışında farklı renklerde bir buket hazırlatılmasıdır. Mesela zor ama bir o kadar da güçlü bir renk olan mor çiçeklerle hem gelin buketinizi hem de düğün süslemelerinizi yaptırabilirsiniz. Morun gelinliğin beyazı ile oluşacak kontrastı, düğün fotoğraflarınızın da daha gösterişli çıkmasını sağlayacaktır.

Onat Dicle

 

 

 

Posted in Gelin Çiçeği, Makaleler and tagged with , , , , . RSS 2.0 feed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>