Düğün Fotoğrafçısı

Belgesel Düğün fotoğrafı çektirecek çiftlerin öncelikle nasıl bir çekim istediklerine karar vermeleri gerekli. Tarihi bir mekanın atmosferinde mi, mevsim tonlarının tümünü içinde barındıran doğal bir yerde mi, sizin için değeri olan bir mekanda mı yoksa fotoğrafa değişik bir hava katabilecek fona sahip bir yerde mi?

Bu konuda en doğru kararı vermek için düşündüğünüz mekanları içeren farklı fotoğraflara bakmalısınız. Düğün fotoğrafçınız ile çekim hakkında düşündükleriniz ve isteklerinizi detaylı olarak konuşmanız birçok açıdan faydalı olacaktır.

Düğün gününüzün fotoğraflara en iyi şekilde yansıması için öncelikle birlikte çalışacağınız düğün fotoğrafçısı ile iletişiminizin çok iyi olması gerekiyor. İyi bir iletişimin verdiği rahatlık fotoğraflarınıza yansıyacak ve doğal pozlardan oluşan fotoğraf kareleri yakalanacaktır. Albümünüzün sizi yansıtması önemlidir bu nedenle fotoğrafçınıza tarzınızı, istediklerinizi, istemediklerinizi mutlaka belirtmelisiniz.

 Gelin ve damat ne tarz bir çekim istediğine karar verirken düğün fotoğrafçısı da çiftlerin nasıl bir çekim istediğini oldukça iyi anlamalıdır ki, yıllar sonra albümünüze bakarken o gün hissettiklerinizi yeniden hissetmenizi sağlayıp mükemmel ve tamamen size özel düğün fotoğrafları olabilsin. 

Tüm gelin damat adaylarına sonsuz mutluluklar ve keyifli çekimler diliyorum… 

Onat Dicle

 

 

Posted in Düğün Fotoğrafçısı, Makaleler and tagged with , , . RSS 2.0 feed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>