Blog

Standard

Gelin Makyajı

 Sabırsızlıkla beklenen düğün gününün en önemli detaylarından birisi “Gelin makyajı” düğün fotoğrafı çekiminde gerçekten önemli bir detay, birkaç fırça darbesi ile her şey bambaşka olabiliyor. Düğün fotoğrafçısı için de yaptıracağınız makyajınızın uzun saatler kalıcılığını koruması, makyajınızın parlamaması Continue reading “Gelin Makyajı” »

Standard

Güzel Bir Yılın Ardından

Koskoca bir yılı daha geride bıraktık. Düğün fotoğrafçısı olarak benim için hareketli güzel bir yıldı. Harika çiftlerle çalışma fırsatı buldum. Gerçekleştirdiğimiz düğün fotoğrafı çekimlerimizin birçoğunu sizlerle sitemde ve facebook sayfamda paylaştım. Böyle güzel çekim anlarından sonra çiftlerimizin albümlerini hazırlayıp Continue reading “Güzel Bir Yılın Ardından” »

Standard

Düğün Fotoğrafçısı

Belgesel Düğün fotoğrafı çektirecek çiftlerin öncelikle nasıl bir çekim istediklerine karar vermeleri gerekli. Tarihi bir mekanın atmosferinde mi, mevsim tonlarının tümünü içinde barındıran doğal bir yerde mi, sizin için değeri olan bir mekanda mı yoksa fotoğrafa değişik bir hava katabilecek fona sahip bir yerde mi?

Bu konuda en doğru kararı vermek için düşündüğünüz mekanları içeren farklı fotoğraflara bakmalısınız. Düğün fotoğrafçınız ile çekim hakkında düşündükleriniz ve isteklerinizi detaylı olarak konuşmanız birçok açıdan faydalı olacaktır.
Continue reading “Düğün Fotoğrafçısı” »

Standard

Gelin Buketi

Gelini ve gelinliği en güzel vurgulayan aksesuarı çiçekler… Gelin Buketi.

Kalıcı olmasını düşünerek yapma çiçeklerden oluşan bir gelin buketi tercih etmeyin, düğün fotoğrafın da taze çiçekler her zaman daha zarif ve doğal duruyor.  Gelin çiçeği tercihinizi gelinliğinize, tarzınıza, boyunuza, saç modelinize uygun olarak yapabilirsiniz. Continue reading “Gelin Buketi” »Copyright © 2014 Onat Dicle Photography. All rights reserved.